Konkurencyjne ceny !

Najniższe ceny na rynku

Dostawa od 150 zł Gratis !

Dostawa od 150 zł Gratis !

  • Śmieszny prezent dla przyjaciółki

Zbliża się czas urodzin twojej przyjaciółki ? Z nami wybierzesz wyjątkowy prezent dla przyjaciółki na urodziny, które zaskoczą twoją solenizantkę! Nasz sklep z prezentami oferuje mnóstwo upominków w tym śmieszne gry alkoholowe lub bardziej eleganckie rzeczy, których nie brakuje w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Z pewnością znajdziesz u nas interesujący Ciebie przedmiot, który okaże się świetnym wyborem na wyjątkowy prezent dla przyjaciółki.

59.99 -53%
28.43

Śmieszne prezenty dla przyjaciółki na urodziny - co kupić?

Zbliżające się urodziny naszej znajomej to czas kiedy powinniśmy dać do zrozumienia naszej przyjaciółce, że nam na niej zależy. Jeśli brak ci pomysłu na oryginalny prezent dla przyjaciółki powinieneś zapoznać się z naszą ofertą.

W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo śmiesznych prezentów dla przyjaciółki w formie gadżetów jak na przykład gra Imprezowa ruletka, która świetnie rozkręca zabawę lub miła w dotyku poduszka do przytulania - Przyjaciel

Dla bardziej pewnych siebie solenizantek posiadamy super prezent urodzinowy dla przyjaciółki w formie erotycznych przedmiotów jak: sexy strój kokarda lub wibrator Lastic pocket vibe, który świetnie nadaje się na pierwsze spotkanie ze światem erotycznym.

Miej na uwadze, że oryginalne prezenty dla przyjaciółki na urodziny znacznie różnią się od tych dla dziewczyny czy żony. Najlepsze pomysły na oryginalny prezent dla przyjaciółki biorą się z chwil spędzonych razem, dlatego koniecznie zastanów się, czy twoja koleżanka nie opowiadała ci o swoich potrzebach.

Wybierz rozsądnie i zaplanuj imprezę urodzinową w taki sposób, aby każdy świetnie wspominał ją przez długi czas! 

Kreatywne prezenty dla przyjaciółki

Jeśli chcesz by twoja koleżanka ucieszyła się z prezentu koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Zapraszamy również do zapoznania się z rzeczami, które świetnie nadają się na śmieszne prezenty dla dziewczyny. Jeśli szukasz innego upominku warto rzucić okiem na pozostałe kategorie w sklepie:

 • Prezenty dla siostry 

•  Prezenty dla mamy

 • Prezenty dla żony

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny