Konkurencyjne ceny !

Najniższe ceny na rynku

Dostawa od 150 zł Gratis !

Dostawa od 150 zł Gratis !

  • Śmieszne prezenty

Śmieszne gadżety w ramach prezentu urodzinowego? To zawsze dobra opcja! Aby uczcić tak ważne wydarzenie, warto wybrać coś, co rozbawi nie tylko jubilata, ale też gości i sprawi, że ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci. Sprawdź, na jakie zabawne prezenty możesz liczyć w naszym sklepie i zaskocz wszystkich!

Śmieszny prezent dla chłopaka

Uważasz, że romantyczny prezent dla niego jest zbyt nudny? W takim razie postaw na śmieszne gadżety i wybierz coś, co wywoła wiele śmiechu. Na taki efekt możesz liczyć na pewno wybierając sexy fartuszek dla niego. Kto wie, być może dzięki temu chętniej zacznie przygotowywać posiłki dla Ciebie? Innym zabawnym prezentem dla niego jest sexy strój - kokarda, w którego wystarczy zapakować...siebie! Czy któryś chłopak oprze się takiemu prezentowi?

Śmieszne prezenty dla dziewczyny

Jeśli chodzi o panie to one również uwielbiają być dopieszczane prezentami. Świetnie w tym celu sprawdzają się eleganckie prezenty dla niej. Jednak jeśli tym razem wolisz postawić na coś zabawnego to nasz sklep z prezentami daje ku temu wiele okazji. Proponujemy na przykład Gadający Pilot, który przeznaczony jest tylko dla pań. Dzięki niemu można zaprogramować swojego chłopaka tak, by wreszcie stał się posłuszny. Śmiesznym prezentem dla dziewczyny będzie też kubek ze srebrnym uchem i zabawnym nadrukiem.

Prezent na parapetówkę - śmieszny upominek

Wśród śmiesznych gadżetów, które oferujemy, znajdziesz też propozycje, które nadają się na prezent na parapetówkę. Śmieszne poduszki lub kubki? Takich gadżetów w żadnym domu nigdy nie ma za wiele. Co więcej, taki zabawny gadżet wywoła uśmiech za każdym razem gdy będzie się z niego korzystać. Do śmiesznych prezentów na parapetówkę śmiało można zaliczyć też wszelki gadżety, które umilą tę imprezę. Maska konia lub nosacza sprawi, że wszystkich gości zaskoczysz swoją kreacją. Udaną zabawę zapewni też imprezowa koszykówka, ruletka lub inne nasze propozycje.

Śmieszne gadżety na każdą kieszeń

Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie lub koleżance/koledze coś niestandardowego, postaw na oryginalne prezenty z naszej kolekcji. Mogą to być prezenty alkoholowe, ale niekoniecznie. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu produkt odpowiadający budżetowi, którym dysponuje. W ofercie dostępny jestprezent do 50 zł dla chłopaka, prezent do 200 zł dla niej, a także prezenty do 100 zł. Mając do wyboru tak wiele możliwości, na pewno wybierzesz coś, co ucieszy jubilata albo osobę, u której odbywa się parapetówka.

Sprawdź, jakie zabawne prezenty znajdziesz w naszym sklepie. Kto wie, być może któreś z nich zechcesz kupić dla siebie?

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny