Konkurencyjne ceny !

Najniższe ceny na rynku

Dostawa od 150 zł Gratis !

Dostawa od 150 zł Gratis !

  • Prezenty do 50 zł

Nasz sklep z prezentami to świetne źródło inspiracji, gdzie znaleźć można prezent do 50 zł dla chłopaka, dziewczyny i malucha. Szukając niespodzianki na urodziny, warto zadbać o to, aby była dobrana do upodobań jubilata czy jego poczucia humoru. Niezależnie od tego, kto będzie świętował, podarunki mogą być śmieszne lub praktyczne, nawiązywać do ulubionych filmów, gier, sportu czy hobby. Romantyczne prezenty mogą też uświetnić wspólnie spędzony wieczór urodzinowy.

Duży kubek 500 ml - Bieżnik opony
Duży kubek 500 ml - Bieżnik opony
Bestseller
Produkt niedostępny
Brelok - Star Wars "R2D2"
Brelok - Star Wars "R2D2"
Produkt niedostępny
Brelok 3D - Nintendo "Gameboy"
Produkt niedostępny

Fajne prezenty do 50 zł dla każdego

Prezent do 50 złotych to świetna opcja na znalezienie upominku dla kolegi, koleżanki, krewnego czy małżonka. Nie wprawi on w zakłopotanie obdarowywanego, a będzie miłym gestem świadczącym o pamięci i sympatii do danej osoby. Oryginalne prezenty są świetną pamiątką na lata, a jeśli dodatkowo są praktyczne, mogą posłużyć na co dzień. W sklepie dostępne są między innymi prezenty alkoholowe na 18, prezenty erotyczne czy śmieszne prezenty.

Kubki w oryginalnych kształtach i nawiązujące do popularnych przebojów kinowych, poduszki, podkładki, portmonetki i torby z kotami lub psami, wywołają uśmiech na twarzy młodszych i starszych jubilatów. A jaki będzie idealny prezent do 50 zł dla dziewczyny? My polecamy eleganckie prezenty jak bransoletki, na przykład nawiązujące do układu słonecznego, gry planszowe czy breloki w kształcie diamentowych pierścionków lub kluczy wiolinowych, a także te w kształcie nawiązującym do słynnych filmów jak „Gra o Tron” czy „Harry Potter”.

Śmieszne prezenty do 50 zł jako uzupełnienie imprezy urodzinowej

Szukając zabawnych podarków, dobrze jest przejrzeć ofertę śmiesznych upominków. Często są one źródłem zabaw i żartów podczas przyjęcia urodzinowego. Mogą to być gry planszowe i towarzyskie, megafony zmieniające głos czy pierdzące poduszki. W tej kategorii znaleźć można też kilka zabaw erotycznych, które podgrzeją atmosferę prywatnej zabawy, gdy goście pójdą już do domu.

Poza tym wzrok przykuwają poduszki z zabawnymi napisami, długopisy w kształcie kijów golfowych, idealne dla sportowca, czy niecodzienne gadżety jak kubki w kształcie śmietnika, czy emotek.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny