Konkurencyjne ceny !

Najniższe ceny na rynku

Dostawa od 150 zł Gratis !

Dostawa od 150 zł Gratis !

  • Śmieszne prezenty do 100 zł

Urodziny to szansa na wywołanie uśmiechu na twarzy jubilata, a prezenty do 100 zł to idealna opcja jak to zrobić niedużym kosztem. W tym przedziale cenowym dostępne są śmieszne prezenty, które można wykorzystać jako dodatek podczas imprezy, jak i eleganckie prezenty będące piękną pamiątką. Z kolei prezenty alkoholowe na 18 to symboliczne i zabawne gadżety popularne wśród nastolatków.

99.99 -22%
78.10
Karafka Czacha - czarna 750 ml
Karafka Czacha - czarna 750 ml
Produkt niedostępny

Prezent do 100 zł dla dziewczyny

Szukając prezentów dla kobiety do 100 zł warto zwrócić uwagę na praktyczne gadżety, jak na przykład kubki podróżne z nadrukami nawiązującymi do filmu „Harry Potter”. Przydadzą się zarówno na co dzień do pracy, na uczelnię, do szkoły, jak i na wyjazdy weekendowe czy wakacyjne. Podobnie jak kosmetyczka z logo serialu „Przyjaciele” czy czapka z daszkiem i wiatraczkiem. Sklep z prezentami oferuje również podarunki dostosowane do relacji łączących nas z obdarowywaną osobą. Dlatego popularne są między innymi romantyczne prezenty, jak zestawy relaksacyjne z kosmetykami, mydełka do kąpieli, zakochane solniczki w formie duszków czy przyprawniki w kształcie serca. Panowie chętnie sięgają po prezenty erotyczne, jak seksowne ubrania, gry erotyczne czy zabawki.

Prezenty do 100 zł dla chłopaka

Prezenty dla niego do 100 zł mogą być zarówno praktyczne, użytkowe, jak i zabawne czy też sentymentalne. Wrażenie zrobi z pewnością gra alkoholowa: szachy, imprezowa ruletka czy gra integracyjna jak Janga. Oryginalne prezenty jak zestaw narzędziowy schowany w opakowaniu przypominającym kanister czy stoper do drzwi przypominający sztabkę złota z pewnością pozostaną na długo w pamięci. Praktyczne prezenty jak na przykład kubek termiczny w kształcie obiektywu sprawdzi się jako podarunek dla fotografa, a gadżety antystresowe dla osób żyjących w biegu. Breloki do kluczy ucieszą kierowcę a hamak ze stelażem wszystkich ceniących odpoczynek na łonie natury. W sklepie dostępne są wysokiej jakości, trwałe produkty, które posłużą obdarowanym osobom przez lata. Te śmieszne pozwolą się odstresować, eleganckie, jak karafki w ciekawych kształtach, mogą dodatkowo udekorować wnętrze, a praktyczne spędzać aktywnie czas na powietrzu i ze znajomymi.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny