Konkurencyjne ceny !

Najniższe ceny na rynku

Dostawa od 150 zł Gratis !

Dostawa od 150 zł Gratis !

  • Prezenty alkoholowe na 18

Prezenty alkoholowe sprawdzą się zawsze. Jednak jeżeli chcesz sprawić szczególną radość, zadbaj o to, żeby podarowany przez Ciebie upominek był wyjątkowy. Nasz sklep z prezentami Ci to umożliwi! Sprawdź, jakie śmieszne gadżety u nas znajdziesz i wyróżnij się swoim podarunkiem.

Prezenty alkoholowe online na każdą okazję

Wybierasz się na 18 urodziny? Wręczenie butelki alkoholu z tej okazji jest na swój sposób symboliczne. Warto to wykorzystać i wybrać oryginalne prezenty z naszej kolekcji, które z obdarowaną osobą zostaną na dłużej. Zestaw kieliszków, stojak na butelkę oraz wiele innych fajnych gadżetów - to wszystko znajdziesz u nas! Sprawdzą się one nie tylko w ramach prezentu na osiemnastkę, ale też z wielu innych okazji - np. na 50-tkę.

Śmieszne prezenty alkoholowe - gwarancja udanej zabawy

Jeśli interesują Cię śmieszne gadżety, warto wybrać te, z których od razu będzie można korzystać. Mowa m.in. o kieliszkach specjalnie na 18 urodziny, które mają aż 870 ml! Z kolei tym, którzy gustują w whisky, do gustu przypadnie karafka w kształcie czaszki lub whisky. Nawet pusta wyeksponowana na półce lub stole robi wyjątkowe wrażenie.

W ofercie naszego sklepu mamy też upominki alkoholowe, dzięki którym każdego można zaangażować do zabawy. W jaki sposób? Imprezowy chińczyk albo koszykówka w wielu obudzą ducha rywalizacji i trudno przewidzieć, jakim wynikiem skończy się ten wieczór. Jedno jest pewne - popłynie dużo alkoholu. Dla głodnych rozrywki polecamy też inne gry, w tym m.in. kultową imprezową ruletkę, szachy, a nawet alkoholową wersję wieży Jangi.

Pozostaje zadać pytanie - czy wszyscy gotowi na niezapomnianą imprezę?!

Prezenty alkoholowe i nie tylko

Nasz sklep z prezentami online to miejsce, w którym znajdziesz wiele inspiracji na oryginalny prezent. Co ważne, oferowane gadżety nie są drogie, a ich dostawa jest szybka. Nie musisz więc przejmować się tym, że nie zdążysz na czas. Nasz asortyment jest na tyle bogaty, że z łatwością znajdziesz tu zarówno eleganckie prezenty dla niej, jak i romantyczny prezent dla niego. Może być to upominek na urodziny, ale też na Walentynki czy inne ważne dla Was święto. Pod względem cen też można być spokojnym. Znajdziesz tu m.in. prezent do 50 zł dla chłopaka, którym może być kufel do piwa, prezent do 200 zł dla niej, czyli na przykład kieliszek do wina oraz uniwersalne prezenty do 100 zł.

Jesteśmy pewni, że na naszej stronie znajdziesz i kupisz prezenty alkoholowe, które obdarowanej osobie sprawią ogromną radość. Co więcej, wiele z nich można od razu przetestować, a jeśli upominkiem są gry to zagwarantują udaną zabawę!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny