Konkurencyjne ceny !

Najniższe ceny na rynku

Dostawa od 150 zł Gratis !

Dostawa od 150 zł Gratis !

  • Śmieszne prezenty na Dzień Chłopaka

Nasz sklep z prezentami oferuje śmieszne prezenty na Dzień Chłopaka. Wychodzimy z założenia, że chyba każdy lubi być obdarowywany, a jeśli jest ku temu konkretna okazja, prezent może być nie tylko praktyczny, ale i zabawny. Niektórzy mają jednak kłopot z wyborem właściwego upominku, szczególnie prezentów dla panów, gdyż muszą być dobrane między innymi do wieku, hobby i upodobań obdarowywanego, aby w pełni spełniły swoją funkcję i ucieszyły obdarowywanego. Trudne zadanie! Jakie produkty warto więc brać pod uwagę, szukając upominków dla płci przeciwnej?

Duży kubek 500 ml - Bieżnik opony
Duży kubek 500 ml - Bieżnik opony
Bestseller
Produkt niedostępny
99.99 -22%
78.10
59.99 -53%
28.43
59.99 -32%
40.64
149.99 -28%
107.89
Kubek - Overwatch "D.VA"
Kubek - Overwatch "D.VA"
Produkt niedostępny

Śmieszne gadżety na Dzień Chłopaka – jaki prezent dla partnera, a jaki dla wujka?

Pierwszy problem, jaki pomagamy rozwiązać to dobranie rodzaju podarku do relacji, jaka łączy nas z konkretnym mężczyzną. Kolegę z pewnością zadowoli elegancki zestaw do whiskey, a brat doceni zestaw narzędzi w etui przypominającym kanister. Wujek uśmiechnie się na widok zestawu kieliszków w etui, śmiesznych poduszek czy kubka, a mąż doceni kubek termiczny o oryginalnych wyglądzie. Dostępne w sklepie śmieszne prezenty dla chłopaka pozwolą zachwycić wszystkich męskich członków rodziny, znajomych i partnera. Z naszymi gadżetami możesz obchodzić Dzień Chłopaka, wręczając prezent w szkole, jak i wybrać:

Szeroki zakres cen pozwala też dobrać upominek do posiadanego budżetu. Jak jednak trafić w gusta panów? W końcu chcemy mieć pewność, że śmieszne prezenty dla niego spotkają się z uznaniem i wdzięcznością drugiej strony. Pomagamy również i w tej kwestii!

Praktyczne upominki na Dzień Chłopaka

Prezent powinien być przemyślany, jeśli chcemy, aby ucieszył i znalazł zastosowanie na co dzień, a nie zbierał kurz na półce w sypialni czy warsztacie. Dlatego warto dobierać go przede wszystkim do hobby i ulubionych form spędzania czasu, upodobań względem dyscyplin sportowych czy posiadanych w domu zwierzaków. Dużym zainteresowaniem cieszą się gadżety dla gracza, ale w katalogu naszych produktów znaleźć można również:

Oferujemy zarówno śmieszne upominki, jak i oryginalne breloki do kluczy, poduszki nawiązujące do słynnych filmów i seriali, a także te bardziej praktyczne, jak na przykład organizery do bagażnika auta czy scyzoryki z różnymi końcówkami. Wszystkie produkty wykonane są z trwałych materiałów, posłużą przez lata i zachwycą każdego miłośnika zabawnych i funkcjonalnych gadżetów.