Bezpieczne zakupy

link do regulaminu sklepu

Konkurencyjne Ceny !

Najniższe ceny na rynku

Konkurencyjne Ceny !

Najniższe ceny na rynku

  • Pherluxe Blue for men 2,4 ml - feromony,fiolka próbna

Symbol: 134188
16.99
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 9.99
Paczkomaty InPost 9.99
DHL (kurier) 14.99
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

darmowy zwrot do 14 dni

Pherluxe -  to marka stworzoną dla ludzi ,którzy myślą nie szablonowo , lecz wciąż szukaja nowych sposobów i dróg w nawiązywaniu nowych znajomości a , każdy dzień jest dla niech nową przygodą.

Feromony od marki Pherluxe to wysokojakościowe wyselekcjonowane składniki mocnych perfum , zapewniające udowodnione działanie na pożądanie kobiety.

 

Sposób jakim rozmawiamy z innymi, poruszamy się, lub to jak wyglądamy pośród innych ma wielkie  znaczenie w kontaktach z ludźmi .

Jednak w dobie prowadzonych od wielu lat badań, olbrzymi wpływ na odbiór drugiej osoby mają feromony - bezwonne substancje, które  uruchamiają w mózgu bodźce odpowiedzialne za uczucie pożądania . Wykorzystanie nowego odkrycia w dziedzinie zajmującej się reakcjami poznawczymi w naszym mózgu w połączeniu z nowoczesną technologią i badaniami naukowymi, sprawiło stworzenie nowej zaawansowanej formuły dzięki, której  stworzono feromony najwyższej jakości.

Od tej pory nie będziesz już podpierał ściany na imprezach , w szkole, na uczelni czy w innym miejscu pośród wielu kobiet, ponieważ żadna kobieta nie jest odporna na działanie tego typu substancji. Idealny na różne spotkania , nadaje się również jako elegancki prezent na 18. Fiolka próbna 2,4ml

 

 

 

Zapach:

  •  różowy pieprz, kardamon, mięta, liście fiołka.
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny