Jeśli wszedłeś na tego bloga to zapewne masz problem do rozwiązania, jaki prezent na osiemnastkę kupić znajomemu/znajomej ,aby był dla niego jak najlepszy.Co jeśli masz jedynie 100 zł?W tym wpisie opowiem ci co warto kupić znajomemu i z czego najbardziej się  ucieszy.


My ludzie lubimy dostawać prezenty , co wiadomo od dawna, jednak nie każdy lubi wszystko. 18 lat to wiek w którym człowiek nie wie jeszcze czego chce w życiu robić i zazwyczaj nie ma planu swojej przyszłości.Na większości imprezach najbardziej cenionym przez ogół społeczeństwa jest alkohol , jednak to co najbardziej zostaje w pamięci to wspomnienia.Dobre wspomnienia nie zawsze muszą być spowodowane dobrym alkoholem i dużą ilością znajomych. Czasem warto przemyśleć sprawę i podjąć decyzje o kupnie fajnego gadżetu dla znajomego solenizanta .Zalety takiego prezentu to przede wszystkim: wyłamanie się ze schematu co czyni nas wyjątkowym w oczach znajomego.Wyobraź sobie , że dostajesz na swoje urodziny mnogą ilość alkoholu .Myślisz sobie , że fajnie było by dostać coś oryginalnego ,co posłuży mi w sposób praktyczny i będzie na swój sposób unikalne ,lub co najwazniejsze będzie przypominać mi o czasach mojej młodości.Czasami w życiu warto włożyć nieco wysiłku ,pomimo że efekty przyjdą dopiero za pare lat.Jeśli chcemy wyróżnić się z tłumu i zostac zapamiętanym musimy wybrać mu prezent o , którym fajnie będzie wspominał.Nasz poradnik dotyczy również takim tematom jak :Co kupić na parapetówkę,Co kupić na dzień chłopaka ?


Przykładowo w naszym sklepie znajdziesz Imprezową ruletkę z 16 kieliszkami o różnych kolorach.Cała gra opiera się na tych samych zasadach co gra w ruletke , z pominięciem zawartości kieliszków:).Zabawa ze znajomymi przy tej ruletce to pewność , że każdy będzie się dobrze bawił. Ruletka posiada wytrzymałą podstawkę co chroni przed odziałującym w powietrzu alkoholem i posłuży nam nie na jedną taką imprezę:).


Cena ruletki to 59,99 zł.


             Kolejnym  fajnym i eleganckim zarazem prezentem , który można kupić znajomemu to poduszka w kształcie i grafice koła od samochodu.Poduszka sprawdzi się szczególnie dla osób , które są świeżymi kierowcami.Poduszka wykonana została z puszystego materiału .
Prezent na 18

Cena poduszki w kształcie opony to 79,99 zł.


W kategorii dla upieczonych świeżo kierowców znajdziesz ,również sporo przydatnych narzędzi i niezbędników takich jak Zestaw narzędziowy , waga bagażowa z latarką,magnetyczny chwytak , czy przyjemne dla oka breloczki do kluczyków jak brelok-Mandalorian.Z kolei prezent dla znajomego lubijącego nieżle sie zabawić to wszelkie eleganckie i śmieszne kieliszki , gadżety,erotyka ,ręczniki czy nawet zegarki.Wszystkie te przedmioty znajdziesz w kategorii dla imprezowicza. Fajnym prezentem na osiemnastkę jest piersiówka dla palacza z miejscem na małą butelke alkoholu lub innego napoju.Każdy chłopak pragnie czasami zapalić papierosa czy napić się drobnej ilości alkoholu.Wykonana ze stali nierdzewnej piersiówka posłuży mu przez długi czas.Dodatkowo piersiówka zapakowana została w eleganckie pudełko co nadaje temu prezentowi więcej elegancji.
prezent na 18
Cena piersiówki to 59,99.


W kategorii dla imprezowicza znajdziesz wszystko co potrzebne twojemu świrowi .Jeśli masz trochę odwagi , możesz kupić mu drapaczkę do jajek , która spęłni się w czynoości do tego stworzonym w 100%Jeśli twój znajomy lub znajoma to podróżnik , warto zastanowić się nad fajnym kubkiem, plecakiem, torbą,przedmiotami do survivalu lub nawet wyjątkowymi parasolkami jak ta podobna do japońskiego miecza i wzbudza wśród wrogów strach.


Fajnym prezentem , może być także Sun Jar czyli słoik ładujący swoje baterie  w dzień za pomocą promieni słonecznych , a w nocy daje piękny miodowy widok lub niebieską poświatę księżyca.Taki prezent nada każdemu pomieszczeniu czy w wypadku pleneru namiotowi przyjemny dla oka charakter .

Cena Sun Jar to 65,98


co nie jest dużą kwotą na tak wspaniały i elegancki prezent na 18.Co jeśli nasz znajomy to osoba ambitna lubiąca się uczyć lub po prostu ma głowę do nauki? Wtedy warto pomyśleć o fajnej książce , gadżetach do nauki, czy chodźby Książko-Sejf chroniący jego prywatne przedmioty .W naszym sklepie znjadziesz kategorie Dla kujona w , której znajdziesz wiele prezentów na 18 dla ambitnych osób .Kolejnym pomysłem jest złożenie sie na prezent i kupienie czegoś wspólnie dla danej osoby . W kategorii znajdziesz takie prezenty jak artykuły erotyczne,ręczniki z różnymi grafikami , eleganckie schowki na alkohole,tarcza zegara z wspólnym zdjęciem, lub ładną dla oka lampką 3D oświetlającą pomieszczenie i pokazującą rzeczywistą budowe księżyca.


Podsumowanie

Za kwotę 100 zł można zrobić fajny prezent dla znajomego .W tym artykule podałem ci kilka przykładów prezentów jakie możesz kupić swojemu znajomemu.Zapraszamy również do zapoznania się z naszym sklepem www.18gifts.pl , w którym znjadziesz specjalne prezenty tylko pod osiemnastkę .