Cześć, dzisiaj dowiesz się, na co nie powinieneś wydawać swoich oszczędności na prezent znajomego. Opowiem ci o sytuacjach, w których wyjdziesz bez twarzy. Postaram się wyjaśnić w kilku punktach dlaczego alkohol jako prezent nie do końca się sprawdzi. Podane przykłady są tylko moją sugestią i opinią psychologiczną.


Introwertyczni przyjacieleGdy widzę młodych ludzi, widzę także buntowników i ludzi o niekonwencjonalnym podejściu do życia. Dotychczas było inaczej, Spoglądając na młode lata naszych babć, czy dziadków, można uświadomić sobie, że lata PRL i starsze były odmienną epoką. Spowodowane jest to gwałtownym rozwojem technologicznym w latach 90' i ogólnodostępnym mediom takim jak telewizja czy internet. Dawniej ludzie cenili sobie bardziej rzeczywistość. Nie było PC-tow ani kablówek, a jednak każdy miał czas na wszystko. Teraz młodzi ludzie cenią sobie ulotną chwilę. Można temu zaprzeczyć, chociażby chodzeniem na imprezy, jednak odsetek ludzi angażujących się w społeczeństwo niestety spada. Zwiększa się introwertyzm wśród nastolatków przez co ciężko przyciągnąć ich uwagę. Prezenty dla ludzi, o których wiemy, że nie maja wiele przyjaciół musimy dostosować indywidualnie, ponieważ, jeśli kupimy takiej osobie flaszkę Finlandii, osoba ta skonsumuje zawartość i zostanie jej tylko wynieść ją do worka na śmieci, Jak przyciągnąć jej uwagę? Wystarczy kupić jej coś, co będzie potrzebować do swoich hobby. Najlepszym wyborem jest jednak kupić jej bilet do kina, teatru czy nawet na gale sportową. Należy wiedzieć co interesuje daną osobę i wyciągnąć ją z domu, nawet jeśli to gry na konsoli. Po pierwsze osoba taka będzie zachwycona, że może zobaczyć jak inni uprawiają jego hobby, a co najważniejsze dacie jej możliwość socjalizacji i możliwe, że zyskacie nowego przyjaciela. Dzieje się to z prostego punktu widzenia. Osoba taka zainteresuje się waszą osobą bardziej, niż zwykle, gdyż zrozumiała, że ktoś ją rozumie. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, na której znajdziesz ciekawe rzeczy dla osób lubiących własną przestrzeń.
Otwarci przyjaciele


Warto porozmawiać też o osobach o duszy towarzystwa. Każdy ma takich znajomych, którzy lubią chodzić na imprezy i poznawać nowych ludzi. Z nimi bywa różnie jednak najlepiej sprawdzą się prezenty, które w przenośni będzie można konsumować kawałek po kawałku w długim odstępie czasu. Najlepsze z nich to wszelkiego rodzaju bielizna, kubki, szklanki, kieliszki, torby czy slangowo zwane nerki. Przedmioty tego typu są naprawdę przydatne. Przykładowo rękawiczki USB  są świetnym pomysłem dla takiej osoby, ponieważ zbliża się zima , a wraz z nią ochłodzenie . podgrzewane rękawiczki to wskoczenie na wyższy level który pozwoli ci korzystać z telefonu i innych multipediów bez ich sciągania ! Kolejnym pomysłem jest kupienie zwykłej rzeczy nadający temu przedmiotowi zabawnej wartości. Poduszka- masz Wielkiego będzie strzałem w dziesiątkę:D. Tak naprawdę wybór jest ogromny, aby wstrzelić się dobrze w prezent należy najlepiej zapytać jego/jej znajomych o jego potrzeby i o to, czego mu brakuje to najlepszy pomysł i najlepiej działa.
Wspólny pomysł


Kolejnym sposobem jest złożenie się grupowo na prezent dla solenizanta, taki sposób myślenia jest coraz częściej popularny w szczególności, gdy nasz przyjaciel lub przyjaciółka odkłada na coś pieniądze. Wyłączając z tego naprawdę drogie rzeczy jak na przykład samochód, bo umówmy się, że w Dolinie Krzemowej się nie urodziliśmy. Zatem prezent powinien być drogi, ale przydatny użytkownikowi. Jeśli nie macie wielkiego budżetu dobrym pomysłem jest kupienie mu prezentu o wartości mniejszej niż kilkaset złotych  i do tego zdjęcie grupowe z nim na głównym planie. Dobrą sugestią jest też zabranie go gdzieś po imprezie w fajne miejsce na przykład do klubu, aquaparku czy na mecz piłki nożnej. To bardzo fajne uczucie, gdy idziesz w ulubione miejsce ze wszystkimi swoimi przyjaciółmi w ten szczególny dla ciebie dzień.


prezenty na osiemnastkę

Podsumowanie


Zbierając wszystko do całości, można stwierdzić, że bez prezentu w postaci alkoholu może się obejść pod warunkiem zaplanowanego planu. Najlepiej połączyć prezent, który będzie mu o was przypominał z wyjściem gdzieś, gdzie można spędzić z nim sporo czasu. Spędzenie czasu z wieloma znajomymi w świetnym miejscu jest nie doprzecenienia i żaden prezent nie jest w stanie tego zrekompensować. Zalecamy jednak zapoznać się z naszymi prezentami na osiemnastkę, znajdziecie tam mnóstwo pięknie wykonanych i trudno dostępnych rzeczy, o które naprawdę ciężko w zwykłym sklepie stacjonarnym.
Zdjęcia:<a href='https://pl.freepik.com/zdjecia/wstazka'>Wstążka zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com</a>