Konkurencyjne ceny !

Najniższe ceny na rynku

Dostawa od 150 zł Gratis !

Dostawa od 150 zł Gratis !

  • Śmieszne prezenty dla niej

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci kobiety lub inna ważna data? W 18gifts znajdziesz praktyczne prezenty dla niej na wiele okazji. Oferujemy szeroki wybór upominków, którymi możesz obdarować swoją dziewczynę, żonę, mamę lub siostrę. Kubki lub kieliszki tematyczne, akcesoria do dekoracji czy śmieszne prezenty dla niej - to wszystko znajdziesz w naszym sklepie!

Wyszukane prezenty dla niej na pewno sprawią przyjemność ważnej dla Ciebie osobie. Pamiętając o symbolicznych dla Was datach pokażesz, że Ci na niej zależy, a to tylko wzmocni Waszą więź. Nasz sklep ze śmiesznymi prezentami dostarczy Ci wiele pomysłów na urocze upominki.

89.99 -37%
56.34

Wyjątkowy prezent dla niej - co wybrać?

W 18gifts znajdziesz ciekawe prezenty dla niej na wiele okazji. Prezenty na urodziny, imieniny czy na rocznicę dla niej? Wszystko to znajdziesz w naszym  bogatym asortymencie.


Oryginalny prezent na walentynki dla niej

Jednym z ważnych świąt, które celebrują kobiety, są walentynki. To miłe, gdy chłopak o tym pamięta i wybierze z tej okazji oryginalny prezent na walentynki dla niej. Co to może być? Trafionym pomysłem będzie uroczy miś do przytulania czy romantyczny zestaw róż do kąpieli.


Prezenty urodzinowe dla niej

Prezent na urodziny dla niej musi być adekwatny do wieku i gustu kobiety. Niektóre panie lubią, gdy podarunki są śmieszne, a inne z kolei wolą dostać wyjątkowy prezent dla niej, który będzie przypominał o Waszej znajomości.

Prezenty urodzinowe dla niej podzielone są na kategorie, w zależności od wieku jubilatki. W 18gifts znajdziesz:


  • prezent na 25. urodziny dla niej,
  • prezenty na 30. urodziny dla niej,
  • śmieszny lub elegancki prezent na 40. urodziny dla niej,
  • śmieszne prezenty na 50. urodziny dla niej.


Jak widzisz, u nas dostępne są zarówno eleganckie, jak i praktyczne prezenty dla niej. Pomysł na prezent może być dopasowany do wieku, jak również bardziej uniwersalny. Możesz zdecydować się na praktyczną deskę do krojenia, ciepły koc lub tematyczną poduszkę.

Są różne prezenty dla niej - przyjaciółki kupią sobie coś innego, niż to, co wybierze chłopak lub siostra. Ważne jest to, że oryginalny prezent dla niej to coś więcej niż przedmiot - jest on potwierdzeniem, że dana osoba jest dla nas ważna.


Praktyczne prezenty dla niej - mnóstwo pomysłów w jednym miejscu

Przeglądając asortyment naszego sklepu internetowego z pewnością znajdziesz pomysł na prezent dla niej na 30., 40. i 50. urodziny

30. urodziny to hucznie świętowana rocznica. Prezent dla niej powinien być dopasowany do obdarowanej osoby oraz charakteru imprezy.

Z kolei pomysł na prezent na 40. urodziny dla niej to chociażby praktyczny zestaw kieliszków do wina czy perfumy.

Nie wiesz, jaki prezent na 50. dla niej wybrać? Przeznacz na to nieco większy budżet i kup solidny upominek. Od Ciebie zależy, jakie ciekawe prezenty uznasz za stosowne

W 18gifts znajdziesz też: