Konkurencyjne ceny !

Najniższe ceny na rynku

Dostawa od 150 zł Gratis !

Dostawa od 150 zł Gratis !

  • Śmieszne prezenty na urodziny

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego z nas. Szukasz pomysłu, czym obdarować bliską osobę? Zajrzyj do 18 gifts - mamy śmieszne prezenty na urodziny dla niej i dla niego.

Nasz sklep ze śmiesznymi prezentami oferuje różne upominki. Znajdziesz tu zarówno te praktyczne, które przydadzą się na co dzień do wielu zadań, jak i śmieszne gadżety na urodziny. Te drugie zagwarantują Wam niezapomnianą zabawę przez cały wieczór. Sprawdź, co mamy w swoim asortymencie!

99.99 -22%
78.10

Prezenty na urodziny dla niej i dla niego

Prezenty urodzinowe mogą być uniwersalne, lub tematyczne - dopasowane do zainteresowań i wieku obdarowanej osoby. W 18gifts znajdziesz oba rodzaje.

Jeśli szukasz czegoś, co spodoba się Twojej dziewczynie lub żonie, zwróć uwagę na śmieszne prezenty dla niej. Wśród nich znajdziesz na przykład miękkie poduszki tematyczne, stylowe ozdoby do domu lub zestaw eleganckich kieliszków do wina.

Dla panów też coś mamy! Śmieszne prezenty dla niego to chociażby ręcznik przypominający banknot, perfumy czy oryginalny otwieracz do butelek. Wybierz to, co spodoba się Twojemu chłopakowi lub bratu.


Śmieszne prezenty na urodziny dopasowane do wieku

Co prawda, jak mówi znane powiedzenie, wiek to tylko liczba. Jednak w przypadku wejścia w dorosłość czy kolejnych okrągłych urodzin warto zdecydować się na prezenty na urodziny, które będą nawiązywały do wieku jubilata. W 18 gifts mamy m.in.:Zbliża się osiemnastka Twojej dziewczyny lub przyjaciółki? Potrzebne będą wyjątkowe prezenty urodzinowe. Jednym z nich może być np. duży kieliszek do wina czy ogromny pluszowy miś.

Dla tych, którzy obchodzą 20. urodziny, ciekawym pomysłem będą śmieszne prezenty urodzinowe, jak gry integracyjne. Może być to Imprezowa ruletka lub inna gra, która wprowadzi wszystkich w dobry nastrój. Jeśli wolisz wybrać bardziej praktyczny upominek, zdecyduj się na kamienie do masażu lub podgrzewane rękawiczki.

Z kolei wyjątkowe prezenty na urodziny dla 30-latków mogą być nieco droższe. Zorganizujcie zbiórkę i wybierzcie wspólny prezent dla bliskiej Wam osoby. Na tę okazję trafionym pomysłem będzie elegancka karafka lub zegar ścienny z ramkami na zdjęcia. Możecie w nich umieścić wspólne fotografie. Taki prezent z pewnością sprawi radość osobie obdarowanej.


Wyjątkowe prezenty urodzinowe tylko w 18gifts!

Jak widzisz, u nas znajdziesz mnóstwo oryginalnych pomysłów na śmieszne prezenty na urodziny. Ważne, by przy wyborze upominku kierować się gustem i zainteresowaniami osoby, dla której go szukasz. Sprawdź, jak duży masz wybór. W 18gifts z pewnością jest coś, co sprawi radość bliskiej Ci osobie. Perfumy, śmieszny kubek, a może zegar na ścianę? Zdecyduj Ty!