Konkurencyjne ceny !

Najniższe ceny na rynku

Dostawa od 150 zł Gratis !

Dostawa od 150 zł Gratis !

  • Śmieszne prezenty na 30 urodziny

30. urodziny to ważna okazja do hucznego świętowania. Z pewnością przydadzą Ci się śmieszne prezenty na 30. urodziny dla Twojego jubilata lub jubilatki! Przed wyborem zastanów się, jaki byłby wymarzony prezent dla 30-latka, o którym myślisz. Czy ta osoba ma duże poczucie humoru, czy woli raczej praktyczne prezenty? Nasz sklep z prezentami oferuje różnego rodzaju upominki - dopasuj je do charakteru osoby, której planujesz go podarować.

Śmieszne prezenty na 30. urodziny - co wybrać?

Nie wiesz, jakie prezenty na 30. urodziny sprawią radość Twojemu znajomemu lub znajomej? Zajrzyj do 18gifts! Tutaj znajdziesz mnóstwo pomysłów na śmieszne prezenty na urodziny. Z nami masz wiele możliwości wyboru - oferujemy prezenty na 30. urodziny dla chłopaka i dziewczyny. Kluczem do sukcesu jest dopasowanie prezentu do charakteru i zainteresowań danej osoby.

Trafiony prezent na 30. urodziny dla mężczyzny to na przykład kubek w kształcie śruby czy opony lub fartuszek grillowy z miejscem na piwo. Z kolei jeśli masz koleżankę, która lubi podróżować, spraw jej wagę bagażową z latarką - to praktyczny prezent na 30. urodziny dla kobiety, z którego na pewno będzie chętnie korzystać.

W naszym sklepie mamy też inne produkty. Może być to na przykład prezent na 30. urodziny dla chłopaka lub dziewczyny w formie tematycznego zegara ściennego, przenośnej lodówki albo skarbonki - wybór należy do Ciebie. Postaw na prezent, który najbardziej zadowoli osobę obdarowaną, bo to jej upodobania są tutaj najważniejsze.

Trafione prezenty na 30. urodziny od 18 gifts!

Pamiętaj, że śmieszne prezenty na 30. urodziny mają nie tylko zachęcić do wspólnej zabawy do białego rana. One świadczą również o tym, że osoba, dla której je kupujesz jest dla Ciebie ważna, a ten prezent ma sprawić jej przyjemność. To bardzo dobry sposób na wyrażenie swoich uczuć oraz okazanie troski i zainteresowania.

Postaraj się, by Twój prezent na 30. urodziny dla bliskiej Ci osoby został zapamiętany na długo, tak, byście za kilka lat nadal wspominali miło spędzone chwile. Oprócz prezentów dla 30-latka mamy również śmieszne rzeczy na 18 oraz inne ważne uroczystości. Sprawdź, jakie śmieszne prezenty mamy w swojej ofercie!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny